| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Drobní hlodavci

21.7.2013 18:15:25 Limai

Prokouše se pískomil silnou dřevěnou bednou?

Že se prokouše je mi jasné,ale spíše mě zajímá,za jak dlouho.Koupila jsem dnes dceři k narozeninám dvě miminka pískomilů,je jim pět týdnů,a až po příjezdu domů jsem zjistila,že klec,která ještě docela nedávno stála na půdě,už není.Takže jsem je dala provizorně do akvária,ale je příliš maličké,potřebuju pro ně prostor o dost větší.Tak jsem vymýšlela kam s nimi,a jediné,co přichází v úvahu,je udělat jim prozatím,než budu mít velkou klec,provizorní bydlení ve skříni ze starého botníku,je prostorný a vysoký.Je mi ale jasné,že se pískomil může prokousat ven,otázka je,za jak dlouhou dobu zvládne prokousat stěnu silnou tak 2 cm.Dřevo na okusování dostanou,ale určitě stejně budou kousat i ty stěny.Je reálné,aby v té dřevěné bedně přežili alespoň do druhého dne,aniž by si udělali za tu dobu díru a utekli?Nebo to zvládne prokousat na posezení?
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Prokouše se pískomil silnou dřevěnou bed... Limai 21.7.2013 18:15
*Re: Prokouše se pískomil silnou dřevěn... Suza007 21.7.2013 19:22
*Re: Prokouše se pískomil silnou dřevěn... LenkaVa 21.7.2013 19:29
*Re: Prokouše se pískomil silnou dřevěn... Kiky123 21.7.2013 19:47
*Re: Prokouše se pískomil silnou dřevěn... Janina&2 22.7.2013 7:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.