| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Průjem

27.7.2013 20:45:02 x x

Hlen v nočníku

Zdravím všechny, nevím si trochu rady, vím, že tady se asi konkrétní rady nedočkám, ale aspoň pro uklidnění. Dcera měla ráno takovou řídší stolici, jako fakt fuj a smrděla, asi po melounu, tipla bych, nějak jí poslední dobou nesvědčí. To si stěžovala na bolení bříška, pak už ne. Už jsem to pak neřešila, měla dneska tedy dietku, ale pak byla na nočníku a našla jsem v něm takový kus hlenu, asi tak na lžičku, bílý až do žluta. Nevím, jestli to nemá z pipky, nebo jestli to není spíš z konečníku. Pipku zarudlou nemá, nezdá se mi, že by zrovna tam měla nějaký zánět, i když je fakt, že teď je v období (3 roky) kdy si tam furt šmaká, takže nikdy nemůžu vyloučit nějaký výtok... Setkal se někdy někdo s hlenem místo stolice u dítěte, třeba po požití něčeho co nesedlo, nebo po nějaké infekci atd.? Díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Hlen v nočníku x x 27.7.2013 20:45
*Re: Hlen v nočníku Jana Mišák 5/07 a Eliška 05/10 27.7.2013 21:25
*Re: Hlen v nočníku Albar 28.7.2013 9:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.