| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování letadlem

23.9.2013 20:07:46 louda

Vrácení ceny letenky při pojištění storna letenky

Prosím o vaše zkušenosti se stornem letenky a následným plněním pojišťovny. Máme odjet na dovolenou a bohužel to vypadá špatně, kvůli táhlým potížím známé, kdy není jisté, že by dovolenou zvládla bez horeček a bolestí. Už jsme o tom mluvili s doktorem a nemá problém napsat "omluvenku" na pojišťovnu, i když není jisté, zda by byla v době odjezdu ok nebo ne. Začaly jsme tedy studovat pojistnou smlouvu - ano, vím, že pozdě, ale v podstatě jsme si od pojišťovny dostali až po zaplacení pojistného. No a tady je potíž, já se synem jako spolucestující, ovšem nikoliv příbuzní v případě, že má jen lehké zdravotní potíže (tj. je schopná se sama o sebe starat, není upoutána na lůžko), nemáme na plnění nárok! Jet sama s tříletým dítětem je přitom nemyslitelné. Prodejce letenky (a pojistky) nám tvrdil, že pojistka platí na všechny v případě, že kdokoliv z nás onemocní. Jenže jeho slovo po telefonu mi 30 tisíc za letenky nevrátí. No, tak jsem se vyplakala a teď by mě zajímalo, jestli a jakou máte zkušenost s vracením peněz za letenku. Máme pojistku u Europskej cestovnej pojišťovny, ale zajímají mě zkušenosti i s jinými pojišťovnami. Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Vrácení ceny letenky při pojištění storn... louda 23.9.2013 20:7
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... Inka 23.9.2013 20:12
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... sextánka 23.9.2013 22:48
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... LaDa_A (2 deti) 24.9.2013 0:35
*Re: Zkušenost s vrácením ceny letenky ... Lúthien 24.9.2013 7:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.