| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí škola

5.10.2013 20:52:52 Limai

Kde čerpáte inspiraci pro domácí vzdělávání?

Maminky v domácí škole,kde berete inspiraci k domácímu vzdělávání?Zrovna s dcerou začínáme,připravila jsem nyní takový projekt na téma PODZIM,myslím že jsem toho sama dokázala vymyslet hodně a hodně zajímavého,ale moje fantazie není nekonečná a uvítala bych nějaké nápady a inspiraci,kde brát učební materiály.Ráda bych něco zajímavého,nějaké hry,nápady,testy,naučné stránky apod.A to pro všechny možné předměty prvního stupně.Něco málo jsem našla na těchto stránkách v deníčku,ale jinak je to bída všech bíd,nikde téměř nic není,že by se "domškoly" dělily o konkrétní zkušenosti,s čím a jak pracují.Respektive to co jsem našla je téměř vše pro prvňáčky,ve čtvrté třídě vážně už nepotřebuju rady,jak se naučit číst a počítat korálky a který zvířátka bydlí na dvorečku.Vyhledávám na netu všechna možná hesla k danému tématu,ale prohledám desítky stránek,abych zjistila,že najít alespoň jednu použitelnou podle mých představ je téměř nadlidské úsilí.Představuju si něco zajímavého,ne Wikipedii nebo odborné články.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Kde čerpáte inspiraci pro domácí vzděláv... Limai 5.10.2013 20:52
*Re: Kde čerpáte inspiraci pro domácí v... Helča + J+V+M 5.10.2013 21:35
**Re: Kde čerpáte inspiraci pro domácí... Limai 6.10.2013 10:42
*Re: Kde čerpáte inspiraci pro domácí v... Hannah+Onďa+Vašík 5.10.2013 21:43
*Re: Kde čerpáte inspiraci pro domácí v... 7kráska 6.10.2013 10:29
*Re: Kde čerpáte inspiraci pro domácí v... Datel 6.1.2014 22:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.