| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zvracení

25.10.2013 13:56:30 Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13

Zvracení u 4měsíčního mimča

Zdravím vechny maminy.

Od noci mi malej zvrací zvracel asi tak 4krát pak se to ustálilo,má rýmu tak jsem si původně myslela když jsme v noci odsávala ,že by to mohlo být tím jak mu ta rýma teče dolu a tak jsem si ho nechala u sebe v náručí v sedě a to usnul a neblinkal.Pak se mi poblinkal ještě jednou ráno .Volala jsem dr.nechtěla mě honit k ní protože tam měla samé nemocné a řekla mi vlastně to co vím,vlhčit vzduch,spinkat v polosedua td...jenže malej mi ted blinkal znova,tak si spíš myslí,že to enní rymou ale viroza,ve školce se to střídalo jednodenním blikáním a dcera(5let)mi dneska dopolv tý školce taky dvakrát blinkala a ted dobrý!!

Malej se mi i pokajdil ,ale to mi kajdí denně takto průjmovitě takže nemůžu říct,že je to k tomu,je plnně kojený!!!Mám ho kojit asi pořád že??aby nebyl dehydrovaný,a kdy mám začít plašit??jet na pohotovost???ted usnul je v lehátku,jinak je celkem usměvavý,občas si zabrečí ale je to z unyvy jak nespinkal.bez teplotek

co ten kulíček??to asi nedávat?

děkuji všem za rady
zatím nechci plašit,bát se...ale obávám se že už jsem trochu nervozní
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Zvracení u 4měsíčního mimča Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 25.10.2013 13:56
*Re: Zvracení u 4měsíčního mimča Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 25.10.2013 14:9
*Re: Zvracení u 4měsíčního mimča .kili. 25.10.2013 16:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.