| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Psychologové a psychiatři

11.11.2013 20:58:33 Jája s čápátkem

Párová terapie - co čekat?

Už se raději ptám dopředu, abych zas pak nebyla rozhozená anevylívala si tady srdce. Jdem tetno týden s manželem na párovou terapii ke dvojici psychologů (žena a muž). Jak to probíhá - mluví psycholog s oběma, nebo s každým zvlášť a pak třeba dohromady? Předpokládám, že psycholog se zeptá na naše problémy - kdo je popisuje? každý ze svého úhlu pohledu, nebo to jeden shrne? Jde mi o to, že svoje problémy už znám a začínám na tom pracovat, ale nerada bych, abych se středem terapie stala já sama, protože si myslím, že manžel má také své problémy, které by se měly otevřít a myslím, že on asi nebude chtít. Ale to nepředjímám, jen nechci, aby se to stočilo celé ke mně...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Párová terapie - co čekat? Jája s čápátkem 11.11.2013 20:58
*Re: Párová terapie - co čekat? jojo 11.11.2013 21:30
**Re: Párová terapie - co čekat? Jája s čápátkem 11.11.2013 21:47
*Re: Párová terapie - co čekat? Hannah+Onďa+Vašík 11.11.2013 21:30
**Re: Párová terapie - co čekat? Jája s čápátkem 11.11.2013 21:44
*Re: Párová terapie - co čekat? Estel (2 děti) 11.11.2013 21:53
*Re: Párová terapie - co čekat? Hudba Ainur 12.11.2013 9:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.