| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2013

30.12.2013 8:34:59 donjamimonja

Re: Vánoce :-)

Dobré ranko děvčátka,

Taky všem přeji krásné Vánoce a vše nej do Nového roku!!!~;((

Léňo, nakonec jsme očkovali...U dr jsme měli docela dlouhou diskuzi, dokonce mi dal i nějaké materiály o očkování a mýtech, odkázal mě na webový stránky a tak...No takže nakonec jsem se rozhodla důvěřovat našemu pediatrovi. Malá první očko zvládla uplně bez reakce, při druhém měla první večer zvýšenou teplotku a tak 4 noci špatně spala. Pořád z toho očka nemám moc dobrý pocit, vždy se modlim, ať to proběhne co nejhladčeji a zatím je to ok. Je to alchymie, hlavně je těžké hlavně pro laika hledat správné info, ne jen nějaké drby...

A co vaše zlatíčka, jak spinkáte? A jak rostou a co všechno už umí?

malá se v poslední době budí v noci častěji, i po dvou hodinách, ale většinou hned usíná. Pořád jen kojíme, malá prospívá krásně, má už 7 kilo! To je na horní hranici percentilu, dr říkal, že mám místo mlíka smetanu~:-D. No v noci bych ji ráda kojila méně, ale potvůrka se prostě budí a kojením ji prostě rychle uspim. Jinak se krásně směje, povídá si s náma, šahá po hrčkách i je už trochu sama drží, tahá mě za vlasy, skoro se přetočí na bok...Už to tedy začíná být rochu sranda, ale i tak se těším, až bude tak roční.

Tak se mějte krásně!~3~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vánoce :-) Leňucha 18.12.2013 23:14
*Re: Vánoce :-) donjamimonja 30.12.2013 8:34
**Re: Vánoce :-) Leňucha 30.12.2013 21:58

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.