| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2005

16.1.2014 19:31:33 Pavla,2 kluci

Ahoj holky,

taky nevím jestli si vůbec ještě pamatuju přihlášení. Jsem zvědavá jestli to vyjde.

Tomášek má zrovna dneska 9.narozeniny, pěkně nám to letí. Zrovna na dnešek nám vyšla 9-letá prohlídka. Má 25,4 kg a 131,5 cm.

A co jinak u nás ? Mám pocit, že furt chodím s děckama na nějaké kontroly po doktorech. Máme těch doktorů ve výčtu nějak moc. David má alergologii, cévní, orthopedii, zubaře a logopedii. No a Tomášek má ve výčtu psychiatra, orthopedii, zubaře a teď nám asi přibude oční, protože asi špatně vidí do dálky. Na orthopedii s nima chodím s oběma, protože stačí paty dovnitř, tak nosí vložky. No a dneska na té prohlídce zjistila, že má jedno rameno výš než druhé, ale přitom páteř vypadá v pohodě. Beztak to bude mít s hokeje, jak je nakloněný k té hokejce. Potom choďte s dětma sportovat.
Tomáška jsem dala v družině do kroužku flétny a kupodivu ho to chytlo a moc ho to baví. Mají to jenom půl hoďky 1x týdně, ale už umí zahrát zpaměti 3 písničky.
David by měl jít v září do školy, tož to ještě uvidíme jak to vlastně dopadne.

No a dál nevím co bych psala. Pracuju furt ve Wiky, na tom se nic nezměnilo.
Momentálně mám angínu, takže jsem od pondělí doma. Je to super, konečně můžu spát jak dlouho chci a nikdo mě neruší. Akorát je ráno vypravím a zase zalehnu. Jsem zvědavá jak v pondělí budu schopná vstát v 5.15.

No a to je tak asi vše.
Tak zase někdy ~3~

Tak si to přihlášení fakt nepamatuju ~q~
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahoj holky, Pavla,2 kluci 16.1.2014 19:31
*Re: Ahoj holky, Ikinka 18.3.2014 19:59
**10 let Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 11.1.2015 13:30

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.