| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lyžování

24.1.2014 8:15:07 picidada

Lyžování v Alpách s dětmi

Nejsem vůbec spokojena s průběhem letošní zimy, za 3 týdny máme prázdniny a rádi bychom si někde zalyžovali. Chtěli jsme jet po Čechách, max. na Slovensko, ale přestávám to vidět růžově a zvažuji jet do Alp, když to tam všichni vychvalují, tak proč to nezkusit :)
Tak jsem začala něco hledat sama, ale je toho tolik ..... vlastně se v tom vůbec nevyznám.
Moje představa je následující, máme dvě děti 5 a 6 let, oba lyžují, ale ne zatím nějak úžasně, takže nějaké nenáročné terény (černou nesjedu ani já)
Nepotřebuji velké středisko, spíš nějaké menší a neznámé. Nemusí to být vyloženě specializované na děti (zábavní parky apod.), prostě normální lehčí sjezdovky. Nemusí jich být 150 kilometrů.
Ideálně aby tam šlo jít i na běžky (tatínek, trochu i starší dítko)
Aby to bylo poblíž, tj. nejlépe asi Rakousko, Itálie ... ?
Nepotřebujeme kromě lyžování jiné vyžití, stejně jsme pak večer mrtví ~t~
Jestli máte někdo typ, kde se vám líbilo, nebo třeba i na ubytování ... budu vděčná.
Uvítala bych bydlet někde hned u sjezdovky, aby se nemuselo přejíždět, ale to asi bývá dražší, že.
Vůbec nevím, zda si to zajišťovat sama, nebo radši s cestovkou.
Pokud s cestovkou, jak to funguje? Našla jsem si pár zájezdů, ale vždy to bylo jen o zajištění ubytování. Je mi jasné, že spousta apartmánů jede možná jen přes cestovky.
No, možná je můj dotaz zvláštní, ale opravdu se v tom nevyznám, díky za jakýkoliv nápad.
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Téma: Lyžování v Alpách s dětmi picidada 24.1.2014 8:15
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? caira (Vojta1/03,Mates11/04) 24.1.2014 8:22
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? ...neviditelná... 24.1.2014 8:31
**Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? picidada 24.1.2014 8:33
***Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? picidada 24.1.2014 8:34
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? Tizi 24.1.2014 8:48
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? Líza 24.1.2014 9:9
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? LemonGrass 24.1.2014 9:54
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? Termix 24.1.2014 10:37
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? Moncaka 24.1.2014 10:38
*Re: Kam na lyže do Alp s dětmi? Termix 24.1.2014 10:38

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.