| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2014

Re: cukrovka ...

~t~Ahoj, tak se také hlásím "do klubu"...

Čekáme s větším odstupem 3. - syn bude mít 10 a dcera 8 let... termín 15.7. vidím bledě, obě děti jsou 7. ... tak i to třetí určitě bude 7.
Jsem na neschopence, měla jsem bolesti v podbřišku, na chirdě přišli na to, že je to v tříslech a že je to začínající tříselná kýla, tak mi doporučili víc ležet :-) ... tak se válím a už mám 4 kila nahoře, minulý pátek jsem porvé oblékla těhukalhoty, protože do normálních se už nedostanu...
V pondělí jdu na TT, doufám, že budou OK (u syna mi vyšly špatně a je v pořádku)

Petro, těhucukrovku jsem měla s dcerou, do 5. měsíce jsem měla 10 kg nahoře, pak mi nasadili dietu (ze 3 stupňů ten prostřední režim)...14 dní jsem trpěla hlady než jsem si zvykla a pak to bylo OK... do porodu jsem nepřibrala už nic... Pamatuju si, že jsem si doma musela denně perem bodat do prstu, odebírat vzorky a 1x týdně je vozit na rozbor...v porodnici jsem pak na dietě měla víc jídla než ostatní rodičky :-)

Omluvám se za román
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
cukrovka ... Petrab33 25.1.2014 8:24
*Re: cukrovka ... Vlaďka,O-03/04,K-04/06,T-07/14 29.1.2014 17:0
**Re: cukrovka ... Vlaďka,O-03/04,K-04/06,T-07/14 29.1.2014 17:2
***pozdrávek pro nově příchozí Petrab33 29.1.2014 18:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.