| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2014

30.1.2014 12:06:57 curlyhair

Re: Ahoj

Ahoj také všechny zdravím. Já tedy nemůžu říct, že bych se nudila~:-D. Kubíček je také sice hodný, asi ne až tak jak vaše malá, ale dá se to. I když teď máme nějak rozladěné noční spaní. Jelikož byli starší dva kluci nachlazení, tak to Kubíka neminulo a také byl zahleněný a kašlal. Včera jsme byli na kontrole, tak už je to snad dobrý. Už ani nekašle. Jinak já nechala v porodnici asi 8 kg z těch 18 co jsem přibrala, takže mám taky ještě co dělat. Už jsem začala chodit na pilates, už jen proto abych vypadla, ale taky mi to dělá hrozně dobře. Bříško taky ještě trochu mám, kluci mi taky ze začátku říkali, jestli tam nemám ještě jednoho kluka~p~. Všem přeji ať jste zdraví a hezky rostete~3~.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Ahoj Dojinek+Terka11/06+Lucka12/13 23.1.2014 10:5
*Re: Ahoj curlyhair 30.1.2014 12:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.