| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Šití a pletení

9.2.2014 12:05:03 Harriet

Výběr šicího stroje

Ahoj,

jsem tu nová a nemám se šitím prakticky žádné zkušenosti. Moc se mi to ale líbí, je to krásný koníček. Já jsem zatím ušila doma jen dva jednoduché medvídky a zúžila si široký kabát, ale i tak jsem měla fakt radost, že něco tvořím. Mám úplně jednoduchoučký stroj s jedním typem stehu a chtěla bych si koupit lepší mašinku vhodnou pro začátečníka. Předpokládám, že bych většinou opravovala, občas ušila nějakou hračku, kapsář... a pak bych chtěla zkusit občas v sekáči koupit nějaká 2 trička a přešít třeba na šaty nebo díru překrýt nějakou pěknou aplikací z jiné látky. Určitě budu potřebovat entlování a asi něco, co si poradí s úpletem, ve zbytku stehů se popravdě moc nevyznám. Mám možnost koupit šicí stroj Brother PX-200 nebo PS-33. K PS-33 jsem bohužel nikde nenašla návod. Nevím, který je lepší / novější... jestli je vůbec mezi nimi nějaký rozdíl. Neměla byste některá radu na toto téma? Nebo je Brother špatná volba (slyšela jsem, že jsou to vcelku kvalitní stroje)? Předem díky za jakoukoli reakci :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Výběr šicího stroje Harriet 9.2.2014 12:5
*Re: Výběr šicího stroje Katka. 9.2.2014 12:25
**Re: Výběr šicího stroje blka 9.2.2014 13:3
***Re: Výběr šicího stroje Katka. 9.2.2014 17:42
***Re: Výběr šicího stroje GJana& julinka 11.2.2014 11:19
*Re: Výběr šicího stroje jentak 10.2.2014 11:54

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.