| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2013

25.4.2014 22:08:23 JankaHK

Re: Nějak to tu vázne ...

Ahojda Martýsku,

no jasně, že chci návody, jen je pošli, budu moc ráda:-) Já mám zatím jenom jednu čepičku, teď co se udělalo hezky, tak už nějak nestíhám. Pořád někde lítáme po doktorech - neurologie, stacionář, logopedie, v úterý další poradna, do toho návštěvy, domácnost, děti, a co se teď udělalo hezky, tak k tomu přibyla ještě zahrada.

Andrejka je šikulka, že tak krásně leze~g~ To Eli se zatím jenom plazí dozadu a houpe na kolínkách. Stále jsme pod velkým dohledem a vše je ok a odpovídá to věku. A taky je ta naše cácora hrozně ukecaná - mama, tata, baba, dada. Rano když se probudí, tak hrozně křičí, aby probudila i mě. Vztekat už se dokáže taky pořádně a už to začíná být i pořádná herečka~:-D No a konečně už začala Elenka sama dělat i paci paci a pápá. Spinká stále celou noc, cca 12 hodin, takže paráda:-)

Zub má Eli jenom jeden - dole ~z~

My byli o velikonocích v ZOO, ale i tak jsme si výprask užili - já si dala pár panáčků, Kuba Elence pořádně nařezal, takže veselý. A v ZOO super, byli jsme ve Dvoře. Byla jsem tam po 4 letech, dost se to tam změnilo a paráda, fakt se mi tam líbilo.

Jak jste to vyřešili se stolem? My tam máme takové pacičky z IKEI.

Koukám, že sem už chodíme jen my dvě. Co takhle to tady utnout a začít si mejlovat?

pa a hezký víkend ~3~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Nějak to tu vázne ... Jankahk 10.3.2014 9:49
*Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 11.3.2014 18:17
**Re: Nějak to tu vázne ... JankaHK 17.3.2014 21:24
***Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 2.4.2014 22:47
****Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 21.4.2014 21:58
*****Re: Nějak to tu vázne ... JankaHK 25.4.2014 22:8
******Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 26.4.2014 20:53

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.