| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Gastroezofageální reflux

3.5.2014 18:57:29 Helis, 6/05 a 2/07

Reflux - příznaky

Přeji hezký večer, řeším problém s 9-ti letým synem. Jako miminko byl hodně blinkací, ale s věkem to přešlo. Teď, asi posledních 10 dní si občas stěžuje, že se mu vrací jídlo ze žaludku. Jinak je pořád stejný, dobře spí, břicho ho nebolí, na pálení žáhy si nestěžuje,je furt v pohybu, dobře jí. Po první epizodě jsem tomu nevěnovala pozornost, říkala jsem si, že se asi přecpal, ale když se to opakuje častěji, tak už mne to znervóznilo. Je to tedy tak co dva dny, třeba jednou denně. Tak mne napadlo, jestli by to mohl být reflux, ale že by se projevil tak náhle? Já si myslela, že to děti zlobí už od miminka... Samozřejmě vyrazíme k lékaři, ale vrtá mi to hlavou. Syn je teda hubeňour a neposeda, takže po jídle okamžitě řádí, tak i to má možná vliv. Děkuji za vaše názory:-)
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Reflux - příznaky Helis, 6/05 a 2/07 3.5.2014 18:57
*Re: Může to být reflux? Lada2 3.5.2014 19:17
**Re: Může to být reflux? maceška 3.5.2014 19:33
*Re: Může to být reflux? Červená řepa 3.5.2014 20:35
*Re: Může to být reflux? TiNiWiNi 3.5.2014 21:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.