| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Třídění odpadu

27.5.2014 21:22:19 Limai

Černá skládka

Zajímalo by mě,jestli má majitel pozemku zákonnou povinnost odstranit černou skládku,když se nejedná přímo o nebezpečný(např.toxický)odpad.Konkrétně máme černou skládku v lese a to už opravdu hodně dlouho.Jelikož zřejmě není nikdo jiný koho by to tížilo,skládku jsem nahlásila já,a dnes mi přišel mail,že to bylo postoupeno na okresní úřad.Jenže skládka není na pozemku města,pozemek patří lesům,a bylo mi otcem řečeno že lesy o ní vědí,což nevím,jestli je pravda nebo ne.Nechce se mi věřit,že kdyby o skládce věděli,že by ji neodstranili.Takže nejdřív potřebuji získat jistotu,že lesy skutečně o černé skládce vědí a budu čekat,jestli zmizí.Ale teď mě zajímá-v případě že skládku budou ignorovat,kam se obrátit výš,aby skládka zmizela?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Černá skládka Limai 27.5.2014 21:22
*Re: Černá skládka fisperanda 27.5.2014 21:37
*Re: Černá skládka withep 27.5.2014 21:57
*Re: Černá skládka forget 27.5.2014 22:7
*Re: Černá skládka hbf 28.5.2014 13:57
*Re: Černá skládka :))) 28.5.2014 19:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.