| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Deprese a úzkosti

21.6.2014 18:26:23 Rena212

AD Cipralex

Ahoj,užívám od června 2012 Cipralex / 10mg denně /a zdá se mi, že na mě přestává účinkovat.Teď jsem zase momentálně v propadu, nic mě nebaví, cítím se jak za sklem, musím se na všechno hrozně soustředit, zas jako bych měla vygumovaný mozek.
Udělá si mo dobře, když si dám neurol.Ale je mi vše zase úplně fuk. jediné co už naštěstí nemám, jsou ty šílené pocity prázda, fuj......
Ale po dobu braní AD nějak nemůžu naplno prožít pocity radosti nebo potěšení z něčeho. Na nic se vyloženě netěším, nemůžu vůbec brečet, když obejmu vnučky nebo přítele, tak v sobě necítím skoro žádný cit, a přitom jsou moje všechno.
Hrozně mi to vadí, je mi 51 a chtěla by si života ještě pořádně užívat.
Tak nevím jestli mám AD vysadit a depresivní ataky zvládat jen s neurolem.
Mám deprese od svých 20 let, ale až v roce 2012 jsem se odhodlala k braní AD, dříve jsem ty stavy vždycky nějak přetrpěla.Nejhorší byly fakt by stavy prázda, beznaděje a pocitu , že už tak zůstanu napořád.
Máte někdo podobnou zkušenost a co Vám nejvíce pomohlo z depresí?
Mám endogenní deprese, vždy mě přepadne bez příčiny a když jsem v úplné pohodě.
Děkuji moc za Vaše názory !!!!!!




Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Téma: AD Cipralex Rena212 21.6.2014 18:26

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.