| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

4.7.2014 13:43:31 Edvi+1+1

Mobil - problém s pamětí

Mám čím dál větší problém s mobilem. Samsung galaxy mini, mám ho asi 2 roky, poslední půlrok mi neustále hlásí, že má plné uložiště, tím se seká. Nemám nainstalovány žádné hry, z aplikací pouze fb a uloženy nějaké nafocené fotky. To vše je uloženo na pamětové kartě. Když se podívám jak je na tom s pamětí, má ještě místo. Přitom neustále hlásí at odinstaluji nějaké aplikace a seká se. Ted už v podstatě němůžu ani příjmat sms, jelikož mi jen nahlásí, že pamět zpráv je plná tudíž nelze sms přijmout. Podotýkám, že i když žádnou sms v mobilu nemám tak je pamět plná, nevím už co bych měla ještě smazat. Zkusila jsem i vše odinstalovat, vrátit tovární nastavení, stejně to pokračuje. Co s tím? Někam se vůbec dovolat je o nervy.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Mobil - problém s pamětí Edvi+1+1 4.7.2014 13:43
*Re: mobil-problém s pamětí ...neviditelná... 4.7.2014 14:6
*Re: mobil-problém s pamětí Krabatka 4.7.2014 14:36
**Re: mobil-problém s pamětí Edvi+1+1 4.7.2014 14:41
*Re: mobil-problém s pamětí H. 4.7.2014 15:6
*Re: mobil-problém s pamětí Alraune 4.7.2014 21:54
*Re: Mobil - problém s pamětí Danda*Angelička(01/06) 5.7.2014 10:40

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.