| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červenec 2012

24.10.2014 13:10:53 Jana, 4 holky

Hola hola.

Ahoj holky,

dlouho jsem se tu neukázala. Není čas. Koukám, jak jsou dětičky šikovný. A taky si kolíkrát říkám, že to strašně rychle uteklo a za chvíli, kdybych neměla Sofku, jdu do práce. Sofince už je rok a je to naše vzteklina. Bea je zase sluníčko. Sofinka úsměvy šetří, kdežto Bea je zase furt vysmátá. Když je nahatá, tak na nočník chodí sama, když je oblečená, tak ji to musím připomínat já nebo se trochu přičurne a pak si rychle sedá. S mluvením je to jak na houpačce. Sice opakuje pěkně, ale věty ještě moc neskládá. To spíš tak 2 slova u sebe. Ale rozumí všemu a je děsně paličatá. To je fakt síla. Ale má moc hezký vztah k Sofce a i ke zvířatům. Fakt jim vůbec neubližuje, což mě překvapilo.

Mufi zdravím. Koukám, že ty jsi psala nedávno. Jinak už se tu taky holky moc neukazujou. A až nastoupíte do práce, tak to tu umře asi docela. Což je škoda, protože jsme si rozuměly pěkně.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Hola hola. Jana, 4 holky 24.10.2014 13:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.