| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Žlučníkové problémy

17.1.2015 16:35:05 Cvičenka

Re: operace žlučníku ve Vysočanech - prosím o zkušenosti

Byla jsem tam na podzim 2013 a neuvěřitelně spokojená.
Byla jsem na ambulanci u nějaké paní doktorky, jméno bohužel nevím. Ta na mě koukla, prohlásila, že žlučník musí okamžitě ven (po několikaletých kolikách, staršně jsme se bála na operaci) a napsala mě za 14 dnů k sobě na termín operace. Ráno ve čtvrtek přišla, v 9 na sál, pak nevím, probudila jsem sena dospávačce, kde jsme chvilku pobyla, a ve 13 hod. už jsme psala rodině sms.
Na pokoji jsme celou dobu prokecali s paní, co tam také byla - dali nám nadstandard, protože prý byl volný a my nic neplatily:-).
Ráno v pátek kolem 10. hod. mě manžel odvezl domů, víkend jsem polehávala a v pondělí už jsme jela autem pro děti (jinak to nešlo), za pár dnů jsme byla fit.
Vysočany můžu za sebe jen doporučit! Malá, klidná poliklinika, paní doktorka moc šikovná, vše bylo ok.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Operace žlučníku ve Vysočanech nekázanka 17.1.2015 10:41
*Re: operace žlučníku ve Vysočanech - p... Cvičenka 17.1.2015 16:35
**Re: operace žlučníku ve Vysočanech -... nekázanka 17.1.2015 17:44
***Re: operace žlučníku ve Vysočanech... Cvičenka 17.1.2015 19:35
****Re: operace žlučníku ve Vysočane... Louisa Z. 18.1.2015 19:28

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.