| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Sušení prádla

20.1.2015 21:59:25 misiko

Sušička LG

Prosím o radu, příp. vaše zkušenosti, postřehy. Před pár dny jsme koupili sušičku LG typ RC7055AH1Z. Zatím jsme sušili jen asi 5x, ale z výsledku jsem trochu rozpačitá. :-( Při sušení ručníků a ložního prádla je sušička poměrně hlučná a na pravé straně nějak "rezonuje" a dělá opravdu nepříjemný zvuk. Je to naše první sušička, tak nevím, jestli je to v pořádku či nikoli. A druhá věc, která mě zklamala je, že jsem si představovala, že bude prádlo po sušení míň zmačkané než je. Skoro bych řekla, že je většina na přežehlení. Doufám, že až si vychytám programy, tak najdu nějaký, po kterém nebudu muset prádlo žehlit. Zatím jsem sušila bavlnu do skříně, džíny a syntetiku do skříně. Jaké máte zkušenosti Vy? Jaké používáte programy....a žehlíte? Díky!
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Sušička LG misiko 20.1.2015 21:59
*Re: Sušička LG Litevská.krychle 20.1.2015 22:54
**Re: Sušička LG sylvaina 20.1.2015 22:59
*Re: Sušička LG holka anonymka 21.1.2015 10:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.