| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zubaři a zubní kliniky

21.1.2015 10:35:33 rišulka

Stomatochirurgie - Ostrava

Už dříve jsem psala o svých potížích s nalezením vstřícného a nepříliš drahého zubaře, nakonec se povedlo a už půlrok se o mě stará moc milá doktorka přímo v Porubě :) Velmi pečlivě a citlivě mi spravila, co bylo potřeba, dokonce i s ohledem na estetiku, peníze si brala postupně a vlastně celkově to nakonec nebylo tak moc, jak jsem se bála, taky mi její péče pomohla snížit průvodní znaky paradentozy na únosnou míru. Chce to hledat no..
A nyní mě poslala na stomatochirurgii vytrhnout dolní osmičky (horní už nemám). Máte zkušenost, kam v Ostravě jít? Nějaké vaše doporučení nebo naopak?
Nejblíž mám fakultku v Porubě, ale slyšela jsem ne moc dobré ohlasy, tak se ptám tady. A pokud bych měla dojet, mám mít s sebou doprovod? To je asi předčasný dotaz, počítám, že objednací lhůty budou v řádu měsíců všude - ale i to mi můžete říct.
Zákrok by neměl být komplikovaný, ty zuby jsou venku a rovně.
Taky prosím ještě o informaci o přístupu lékaře. Už dříve jsem psala, že těžko snáším bolest, nejsem histerka nebo že bych se bála, ale tu bolest prožívám nebo reaguji přehnaně, nevědomě, to samo mě roztřese nebo se mnou prostě sekne. A jaká ta bolest je? Dává se injekce nebo narkoza?
Pište cokoliv uznáte, ať jsem připravená. Děkuji.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Stomatochirurgie - Ostrava rišulka 21.1.2015 10:35
*Re: Trhání osmiček Ostrava Eva + Klárka2/07 21.1.2015 10:53
*Re: Trhání osmiček Ostrava Fren 21.1.2015 10:57
*Re: Trhání osmiček Ostrava mochito 21.1.2015 10:58
*Re: Trhání osmiček Ostrava LenkaMad 21.1.2015 11:18
**Re: Trhání osmiček Ostrava arantxa 21.1.2015 18:44
*Re: Trhání osmiček Ostrava radka 21.1.2015 12:32
**Re: Trhání osmiček Ostrava radka 21.1.2015 12:33
*Re: Trhání osmiček Ostrava Zuza + 2 21.1.2015 13:56
*Re: Stomatochirurgie - Ostrava Růža 28.2.2015 11:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.