| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Waldorfská škola

23.2.2015 12:02:10 Lexi.

wš příbram

Znám několik lidí, kteří tak děti mají a jsou tam velmi spokojení - ale mě osobně jsou tito lidé nesympatičtí pro jejich aroganci a neschopnost tolerovat jiný názor a jejich pohrdání těmi, kterým waldorfské školství nevyhovovalo a proto přešli na jinou školu.
Jedni známí odtamtud po 1.třídě dítě vzali - nevyhovoval jim příliš benevolentní přístup k výuce a nemožnost domluvy s učitelkou
Jiní známí tam měli dítě 9 let - po přechodu na běžnou SŠ měl obrovské problémy - např. nechápal, že domácí úkoly OPRAVDU MUSÍ vypracovávat
Jinému známému vadila velká nekázeň ve třídě během vyučování - některé děti tam prý např. během vyučování běhali po lavicích, nebo lezli na skříně - učitelka na ně koukala a nic jim neřekla
Kladou tam velký důraz na ruční práce - např. i kluci se tam učí pléct

Toto jsou ovšem starší info, před cca 1,5 odešel do důchodu ředitel, rodiče nepřijali novou ředitelku a vymohli si její odvolání a dosazení nové ředitelky.

Byla jsem tam na dni otevřených dveří a docela mě to odradilo - všichni tam byli tak nepřirozeně milí a usměvaví, až mě napadlo, že snad něco sypou. Připadala jsem si tam jako v psychiatrické léčebně, necítila jsem se tam dobře.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
wš příbram Lexi. 23.2.2015 12:2
*Re: wš příbram K+H 23.2.2015 16:12
**Re: wš příbram Lexi. 23.2.2015 23:13
***Re: wš příbram K+H 24.2.2015 21:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.