| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2015

2.3.2015 13:01:33 Evannnnn

pozdrav

Ahoj všechny holky,

zdravim po strasne dlouhe době. trapily mne tehotenske obtize a byla jsem rada, ze ziju a postaram se o malou. Domacnost je hruza. Ted manzel v nedeli vyluxoval a umyl koupelnu a ja uz trochu fungovala, tak je to krapet lepsi nez to byvalo poslední tydny. Dnes je mi konecne lepe, ale zavery z toho nedelam, protože je to 1.den.

Praci, ac 50% uvazek, zvládám s vypetim sil a dokonce uz byla rozhodla jit na nemocenskou. dělala jsem z domova a brala si dovolene.Ale rikala jsem si, ze takhle to furt nejde. No snad se mi ulevi uz na tolik, ze budu schopna fungovat normalne.Ale jak rikam, 1 vlaštovka jaro nedela.

A co vy? Jak prozivate 1.trimestr? Chodite do práce?


Jinak,Berko, mne je 33.

Uvazujeme i s manželem, ze si pohlavi rici nechame. Ja spise z pragmatických duvodu. mam same holcici obleceni, tak bych ho zacala prodávat, kdyby to byl kluk a jelikož bych radeji holcicku, tak bych mela cas se s tim srovnat. Muj doktor není z fandu odhalovani pohlavi, tak pocitam, ze to nejdříve budeme vedet az v 6.mesici. No a muj manzel je zvedavy. ale kdybych ja nechtěla, tak to vydrzi.

Jinak ve středu jdu na krev a moc a 17.3 mne cekaji geneticke testy. kdy vy jdete na další kontroly?

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
pozdrav Evannnnn 2.3.2015 13:1
*Re: pozdrav Berka 2.3.2015 22:46
**Re: pozdrav Zubra 4.3.2015 15:1

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.