| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2014

30.3.2015 11:13:50 Mishula

Re: Rocni prohlidka

Je tu někdo vůbec? ~:-D V pátek jsme i my oslavili první narozeniny, 8100g, 73 cm. Od doktorky vynadáno, že stále baští JEN mlíko, ale co mám dělat, když lžičku odmítá, to mi nikdo neřekl. Ona si řekne, až dozraje. Nabízím jí to pořád, i jídlo do ruky. Tak až bude chtít, tak si dá. Sice je drobnější, ale pořád prospívá.
V sobotu jsem si všimla hnisu v oušku, takže pohotovost. Prasklo jí to samo a ani jsem si nevšimla ~7~ Nevyváděla o nic víc, než je u ní běžné. Horečku neměla..Ale zvládla ten bez antibiotik (které nám samozřejmě ale hned napsali, že) a dnes na kontrole už to bylo mnohem lepší, prý se to hojí pěkně.
Je mi jí líto, ona si fakt musí vyžrat úplně všechno. Cysta na mozku, plus stále docházíme na oční, kde jí hlídají ty zorničky. Neštovice v 9 měsících, pak hnusná střevní viróza, zánět středního ucha,.. a to nepočítám veškeré rýmičky a kašlíčky a pády na hlavu..
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Rocni prohlidka Girili 18.2.2015 15:25
*Re: Rocni prohlidka Girili 22.2.2015 21:51
**Re: Rocni prohlidka Mishula 23.2.2015 20:55
***Re: Rocni prohlidka Mishula 9.3.2015 10:27
****Re: Rocni prohlidka Mishula 30.3.2015 11:13
*****Re: Rocni prohlidka Girili 1.4.2015 11:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.