| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Vytírání a luxování

6.4.2015 18:38:35 Okolík

Mop na vytírání podlahy Spontex

Náš starý mop - tzv. "válec", který jsem používala léta - bez předchozího zametání a luxování - nás opustil. Po dlouhém vybírání jsme se rozhodli pro vytírací mop značky Spontex. Na netu samá chvála (aspoň co jsem našla). Tak jsme ho objednali, zaplatili asi 900 (i s náhradním "hadrem"). A od té doby s ním válčíme. I když předtím vyluxujeme nebo zameteme, zůstávají po něm černé žmolky prachu - bez ohledu na to, zda vytíráme čistou vodou a nebo s přípravkem na podlahy, ať necháme mop mokřejší nebo více vyždímaný - je to jedno. Musím pak nastoupit s hadrem a ty žmolky sebrat. Fakt mě štve lézt zase po podlaze po čtyřech, jako době "předmopové". Jsem dost naštvaná, u starého mopu to neznám (tam jen zůstávaly na některých místech loužičky), vytírání s ním bylo mnohem snadnější, špína nezůstávala.....
Co dělám špatně? Pomohl by nákup jiného "hadru", co se na ten pom nasazuje? Jaké máte zkušenosti vy?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Mop na vytírání podlahy Spontex Okolík 6.4.2015 18:38
*Re: Mop na vytírání podlahy Spontex olgaadam 6.4.2015 18:53
**Re: Mop na vytírání podlahy Spontex Okolík 6.4.2015 18:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.