| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bydlení

26.4.2015 16:29:01 Lev

Jak říct slušně spolubydlícímu, že je otravný?

Měla jsem za to, že v komunikaci celkem vynikám, leč v této situaci docela tápu. Nově nastěhovaný nájemník (spolubydlící) má o hodně větší potřebu sociálního kontaktu než já. Jako příklad uvedu klepání na můj pokoj kdyžuž jsem jednoznačně rozloučená na noc, neustálé chození za patama jestli nechci s něčím pomoct, min. jednou denně telefonát co měl za zážitek s mým psem když doma nejsem, přednášení vtipů, které byly vtipné tak před deseti lety, kontroly před mým odchodem z domu, jestli mám všechno. Už jsem zoufalá, je tu pár týdnů a pořád čekám jestli se to uklidní, ale to je asi naivní. Nechci na něj být hnusná, mám ho ráda, je to příbuzný a pamatuje mě jako děcko,ale má jednotvarny zivot bez evidentniho smyslu, tak se nudí a vychovává. Bojím se, ze když mu to řeknu narovinu, tak se to obrátí v opačný extrém, ne proto, že by se urazil, ale že se bude tak moc snažit mi vyhovět, že se bude bát na mě promluvit...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Jak říct slušně spolubydlícímu, že je ot... Lev 26.4.2015 16:29
*Re: Jak říct slušně spolubydlícímu, že... Pavla 26.4.2015 18:7
*Re: Jak říct slušně spolubydlícímu, že... 7kraska 26.4.2015 18:24
*Re: Jak říct slušně spolubydlícímu, že... Míša 26.4.2015 21:3
*Re: Jak říct slušně spolubydlícímu, že... Gavašetka 27.4.2015 7:36
*Re: Jak říct slušně spolubydlícímu, že... luthienka 27.4.2015 12:16
*Re: Jak říct slušně spolubydlícímu, že... Stana62 30.6.2015 15:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.