| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

Re: Nespavost

ani já nemám jinou radu, než zkusit nespat přes den...
a také bych se zkusila zaměřit na ten pocit zimy - sama jsem vždycky měla ráda chladno v ložnici, muž říkal, že dokud nebyla jinovatka na peřině, nesmělo se zavřít okno... pak jsem se vrátila z nemocnice (plotýnky v háji, takže nic, co by mohlo být náhlou příčinou) a pořád mi byla zima, začalo to ponožkama do postele, pak zavřené okno, delší pyžamo, a já se zaboha nemohla zahřát a tím pádem ani usnout... ležela jsem v posteli, muž splavený horkem a já se třásla zimou a ne a ne zabrat... vyřešila to až merino deka a teprve přes ní klasická deka, hlavně založit beránka dole u nohou, aby nohy byly v "kapse"... ve chvíli, kdy mi bylo příjemné teplo, začala jsem zase usínat normálně...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Nespavost Zuzaniela 24.5.2015 20:29
*Re: Nespavost Tante Bante 25.5.2015 0:14
*Re: Nespavost Marika Letní 25.5.2015 0:36
*Re: Nespavost anuna 25.5.2015 0:44
*Re: Nespavost Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 25.5.2015 14:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.