| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Věkový rozdíl mezi sourozenci

8.6.2015 9:51:42 Míša 2 kluci

Dotaz

Ahojky,mám takový problém a nemám si o to s kým promluvit.Mám dva syny,starší z prvního vztahu 8 let a mladší ze druhého vztahu 2roky.Užívám hormonální antikoncepci a teď jsem nedostala menstruaci a prý jsem v 5 tt. Moje pocity z toho jsou smíšené na jednu stranu stranu bych chtěla holčičku ale na druhou nemám jistotu,že to nebude třetí kluk a představa nočního vstáváni,kojení,kašičky,pleny ... To všechno už mám za sebou a byla jsem ráda,že jsem se toho už "zbavila" Navíc jsem se už těšila,že začnu užívat život,s dětmi se nosím už od 22. Manžel to chce nechat,ale ja nevím,ani nějak nemám radost,spíš jsem takova znechucená,podrážděna,navíc se mi nabízí dobrá práce.Vím,že tři roky utečou rychle,ale než to vypiplám bude mi 35 a starostí se 3 dětmi bude hodně a bude to stát spoustu peněz a ty mi nemáme,máme velkou hypo a tuto mateřskou jsme "vyžily" z úspor,které už jsou pryč
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Dotaz Míša 2 kluci 8.6.2015 9:51
*Re: Dotaz jentak 8.6.2015 9:58
**Re: Dotaz Míša 2 kluci 8.6.2015 11:45
***Re: Dotaz jana,m+v+e 9.6.2015 10:57
****Re: Dotaz Miša 2 kluci 9.6.2015 11:22

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.