| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí škola

18.6.2015 9:28:09 TaJ

Zábavné procvičování čtení a psaní

Ahoj všem, sice nemáme domácí školu, ale určitě tady někdo bude mít nějaké dobré nápady:-), hledám nějaké tipy na zábavné a nenásilné procvičování čtení a psaní přes prázdniny...syn hodně nerad čte nahlas (i když číst umí dobře), čte bez problémů v podstatě jenom mně, i ve škole s tím má trochu problém (naštěstí paní učitelka ne~;) ), takže před jinými lidmi čte nahlas jen v případě, že si to jakoby vlastně neuvědomí - někde přečte nějaký nápis apod...a psaní mu jde taky pěkně, jen jsem chtěla, aby si to přes léto sem tam připomněl a procvičil, ale nechci ho nutit sedět nad písankou...i když on si ji někdy bere i dobrovolně a rád sám od sebe....Máte někdo nějaké nápady? Letos už aspoň bude sám psát pohledy z dovolené, loni se ještě jen podepisoval tiskacím...často jsem někde četla rady, nechat psát děti třeba nákupní seznam, ale moc často zase nenakupujeme a když už, tak je to hooodně dlouhý seznam na velký nákup a hádám, že tak v půlce by šel od toho~;)....s matematikou problém nemáme, tu si procvičuje rád sám od sebe, už mě donutil koupit mu pracovní sešity pro další třídu a počítám, že přes léto bude chtít ještě další...takže matiku neřeším:-). Díky moc za nápady - na procvičování logopedie a ostatních věcí jsem vždycky nějaké nápady měla, ale teď mě toho moc nenapadá...
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Zábavné procvičování čtení a psaní TaJ 18.6.2015 9:28
*Re: Tipy na zábavné procvičování čtení... Analfabeta 18.6.2015 12:9
*Re: Tipy na zábavné procvičování čtení... Analfabeta 18.6.2015 12:11
*Re: Tipy na zábavné procvičování čtení... Tragika 18.6.2015 13:21
**Re: Tipy na zábavné procvičování čte... sarmi 18.6.2015 17:51
***výborné pracovní listy pro 1.-2.ro... sarmi 18.6.2015 17:53
***Re: Tipy na zábavné procvičování č... TaJ 18.6.2015 22:7
**Re: Tipy na zábavné procvičování čte... TaJ 18.6.2015 22:0
*Re: Tipy na zábavné procvičování čtení... idylka 18.6.2015 14:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.