| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kroužky - různé

30.7.2015 2:54:12 lysandra

Dramaťák pro malou slečnu - Brno

Prosím, nemáte někdo zkušenost tip na dramatický kroužek v Brně? Má takřka sedmiletá dcera po něm už fakt dlouho touží a já do teď říkala, že je na to malá a že musí počkat, než půjde do školy a ejhle a je to tu. Nečekám, že z ní budeme mít hvězdu z Národního, ale pokud už má na nějaký kroužek chodit, tak ať se tam něco naučí. Hledala jsem a našla kroužky, které dokonce slibovali spolupráci s rozhlasem a brněnským studiem ČT, z čehož by štěstím omdlela naše slečna, která se hrne do záře reflektorů, kde to jde (fakt nevím, po kom to má, já byla vždycky spíš sedávej panenko v koutě..). Jenže sliby chyby a nechci, aby byla zklamaná, pokud by na začátku byly velké sliby a pak žádné činy. Takže jestli máte někdo tip, zkušenost, tak sem s nimi.
Díky Mirka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Dramaťák pro malou slečnu - Brno lysandra 30.7.2015 2:54
*Re: Dramaťák Brno pro malou slečnu Žžena 30.7.2015 8:23
*Re: Dramaťák Brno pro malou slečnu Danik78, P+D 7/09, H 4/11 30.7.2015 8:28
*Re: Dramaťák Brno pro malou slečnu Tizi 30.7.2015 9:9
*Re: Dramaťák Brno pro malou slečnu Chrysantéma 30.7.2015 13:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.