| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2011

12.8.2015 12:45:55 Hanka+L+A+V

Re: ahojky!

Ahoj holky.

úplnou náhodou jsem se mrkla na rodinu...vůbec sem už nechodím. A ejhle, tady nové zprávy, i když teda ne jen veselé Markét ~6~.

Markétko moc moc držím palce, fakt nechápu, proč na jednu rodinu je toho zlýho tolik!! Jako byste si už "neužili" dost.
Seš skvělá, že máš pořád sílu bojovat dál, moc obdivuju a držím palečky všechny. A Kačenka je ti odměnou, dělá jen radost a to je hlavní, odtud asi bereš tu obrovskou sílu.
Bohužel na FB nejsu a ani neplánuju, nemám na to vůbec čas. Jsem na ICQ kdybys třeba měla to pod číslem 158876605. To mám zaplé denně, kvůli práci.
Moc na tebe budu myslet a držet všechno co mám!!! Už to určitě bude jen dobré!!! ~s~~s~~s~

Illaaa teda u vás taková novinka!! Gratuluju moc! Víte už co to bude nebo bude překvápko?

U nás tak normálka, letos jsme rekonstruovali baráček, 2 měsíce jsme žili jen v obýváku, zbytek domu jsme bourali příčky, stavěli jinde, dělali beton a podlahový topení do podlah...no bylo to náročný..su ráda že to máme už za sebou.
Děcka jsou pořád v sobě, hádají se, perou, občas světlá chvilka kdy si hrají spolu. Lucka už bude mít 11 a začíná jít do puberty. Dneska je zrovna na příměstském táboře pro postižené, moc se jí tam líbí, má tam spolužáky. Anežka s Vojtou jsou ve školce. Anežka sice frflala, že jde od září do školy a musí být poslední dny prázdnin ve školce, ale nedá se nic dělat. Manžel si dovču vyčerpal na těch rekonstrukcích a já musím být určité dny v práci, nikdo za mě mzdy nespočítá, babi s dědou jsou na dovolené. TAkže tak.
Anežka půjde od září do školy, ty přestavby byly i kvůli tomu, nebylo kam dát pracovní stůl. TAkhle budou mít stoly už oba s Vojtou. Nakupujeme už věci dle seznamu do aktovky atd.
Vojta je mazlík mamčin a hroznej zlobivák, ale umí to se mnou. Pokaždý je tak roztomilej, když mu nadávám, že mi zlost na něj dlouho nevydrží. Řekne moje milovaná maminko a já roztávám :D.

Doma ulovím nějakou fotku a dám vam ji sem, třeba některá zase nakouknete.

Všechny moc zdravím a buďte zdraví!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
ahojky! Markéta + Kačenka 3.6.2015 18:18
*Re: ahojky! Illaaa+Petřík 3.7.2015 10:34
**Re: ahojky! Markéta + Kačenka 3.8.2015 12:35
***Re: ahojky! Illaaa+Petřík 8.8.2015 18:57
****Re: ahojky! Hanka+L+A+V 12.8.2015 12:45
*****Re: ahojky! ity 7.9.2015 16:55
******Re: ahojky! minonk 25.9.2015 13:49
*******Re: ahojky! "Lucie" 18.11.2015 15:19
*******Re: ahojky! Illaaa+Petřík 8.12.2015 13:19
********Re: ahojky! Lily+3 14.12.2015 13:5
*********Re: ahojky! Illaaa+Petřík 30.12.2015 22:51
**********Re: ahojky! Hanka+L+A+V 2.1.2016 23:33

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.