| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

26.8.2015 18:34:18 withep

Uklidňující preparát pro cestující kočku

Objevila se možnost umístit jedno z našich koťat, ale byla by to dlouhá cesta (jedna a půl, možná dvě hodiny). Je to čtyřměsíční kotě, zatím nikdy necestovalo ani nebylo zavřené, natožpak v přepravce. Naše roční kočka cestovala 4x, vždy 10-20 minut a vždy řádila jak pominutá (nářek, tep na maximu, intenzivní likvidace přepravního boxu,...). Vlastně jednou byla klidná - po narkóze ~k~. Ale narkóza, pokud už by k ní byl veterinář svolný, není řešení, jelikož před ní by muselo kotě hladovět, tudíž být zavřené minimálně další 4 hodiny. Nicméně jsem narazila na nějaké uklidňovací preparáty pro kočky a psy, právě na snížení stresu z cestování a tak podobně. Máte s nimi někdo zkušenost? Opravdu fungují? Poradíte nějaký konkrétní? Našla jsem nějaký Beaphar No Stress a Sanal Relax (a spoustu dalších, ale jsou už dražší).

Já se zeptám i našeho veterináře, ale bude až zítra. Ale stejně by mě zajímaly zkušenosti, jestli třeba něco někomu zabralo/nezabralo. Díky ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Uklidňující preparát pro cestující kočku withep 26.8.2015 18:34
*Re: Uklidňující preparát pro cestující... Slída 27.8.2015 9:6
**Re: Uklidňující preparát pro cestují... Líza 27.8.2015 9:8
***Re: Uklidňující preparát pro cestu... withep 27.8.2015 11:58
****Re: Uklidňující preparát pro ces... Anni&Annika 27.8.2015 12:17
****Re: Uklidňující preparát pro ces... takyjedna 27.8.2015 14:15
*****Re: Uklidňující preparát pro c... withep 27.8.2015 17:2
*Re: Uklidňující preparát pro cestující... kambala pláááckááá 27.8.2015 11:32

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.