| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítačové programy

4.9.2015 14:03:58 Gavašetka

Prezentace s poznámkami - promítání

Zdravím všechny zkušenější a šikovnější. Mám dotaz ohledně prezentace s poznámkami - mám připravenou prezentaci v Open Office, popř. ji můžu převést do Powerpointu, v obou chci mít poznámky. To, co potřebuji vědět je to, jestli mohu prezentaci promítat tak, abych poznámky viděla jen já? Potřebuju si tam dát nějaké tipy na možné doprovodné informace, kterými ale nechci zahlcovat slidy, zároveň na ně ale nechci zapomenout. A nemám si to kde ozkoušet, protože doma dataprojektor samozřejmě nemám. Pokud to nepůjde, tak to nějak vyřeším, ale měla jsem pocit, že by to jít mělo. Nápověda mi nenapověděla nebo jsem ji nepochopila, i to je u mně možné. Předem díky.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Prezentace s poznámkami - promítání Gavašetka 4.9.2015 14:3
*Re: Prezentace s poznámkami - promítán... Wicca + wička 4.9.2015 14:49
*Re: Prezentace s poznámkami - promítán... Patejl1 4.9.2015 15:47
**Re: Prezentace s poznámkami - promít... Gavašetka 4.9.2015 16:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.