| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

9.10.2015 13:47:44 Muumi

Recyklace telefonních čísel

Koupili jsme dítěti mobil s předplacenou kartou a zdá se, že stejné číslo již v minulosti někdo měl. Telefon zatím leží doma, jedním z důvodů je, že hned první den na něj volal úplně cizí chlap a chtěl pana XY. No a takových telefonátů bylo víc. Dítěti jsme řekli, že nesmí brát čísla, která nezná a hned je blokujeme. Nicméně to vidím tak, že se asi bude muset dovolat kredit a pak koupíme jinou SIMku. Náhoda to asi není, už i vím, jak se pan XY jmenuje (pod dnešním hovoru "no ahoj Milošku, to jsem já..." jsem se paní zeptala, koho asi tak shání).
Co s tím? A jak se vyhnout tomu, aby se nám totéž nepovedlo znovu? Na pána jsem žádné kontakty nevygooglila a nic mi to nenajde, ani když hledám to číslo... Nicméně lidi volají.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Recyklace telefonních čísel Muumi 9.10.2015 13:47
*Re: "Secondhandové" telefonn... Inka ..|-.|-.-|.- 9.10.2015 13:53
*Re: Secondhandové telefonní číslo Mariana +2 9.10.2015 15:33
**Re: Secondhandové telefonní číslo Jorgos 9.10.2015 16:19
***Re: Secondhandové telefonní číslo Anni&Annika 9.10.2015 16:30
*Re: Secondhandové telefonní číslo Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 9.10.2015 18:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.