| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kvasinkové a plísňové onemocnění – kandidózy a mykózy

2.2.2016 17:27:19 Vojtami56

Léčení mykózy a preventivní stěry na gynekologii

Koupila jsem si na to svědění poševního vchodu , které mám po antibiotikách v lékarně Gyno-Pevaryl čípky do pochvy.... no ale je tu problém a to ten, že zrovna jako na potvoru mám 4.2. preventivní prohlídku po roce a čekají mě stěry na děložním čípku.
Mám počkat s čípky až za dva dny po prohlídce(mykoza není uplně kritická, ale čípky to chce) anebo nevadí závaděcí čípky když jdu zrovna na prohlídku?

Nevím jestli mě doktor nevyhodí s tím, že v době léčby nemůžu jít na preventivní stěry. Možná to i ovlivní výsledky pak těch stěrů, opravdu nevím. Ale zase se mi nechce odkládat preventivku, už jsem jí odložila jednou kvůli menstruaci a ted bych ráda včas přišla, ale zase tu mykozu taky nechci protahovat o další dva dny.~a~
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Léčení mykózy a preventivní stěry na gyn... Vojtami56 2.2.2016 17:27
*Re: Léčení mykozy a preventivní stěry ... jana 2.2.2016 17:39
*Re: Léčení mykozy a preventivní stěry ... Daem 2.2.2016 18:9
*Re: Léčení mykozy a preventivní stěry ... blka 2.2.2016 18:17
*Re: Léčení mykozy a preventivní stěry ... Drop 3.2.2016 7:11
*Re: Léčení mykozy a preventivní stěry ... Adelinkaa 1 dítě. 3.2.2016 7:41

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.