| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o hubnutí

10.3.2016 7:49:08 Alfonsss

Naprosto spolehlivá metoda hubnutí.

Ekologická, zdravá, bez vedlejších následků se změnou metabolizmu. Bez polykání nejrůznějších zaručených blivajzů. Chce to strávit v jednom kuse 4 týdny u moře, pokud možno v kempu pod stanem s vlastní stravou. A co nejvíce plavat a nepřežírat se. Mám to odzkoušené. 10kg dolů, cukr na polovičních hodnotách a do všeho jsem se vlezl co mně bylo dříve malé. Žádné týrání těla, mlácení sebou v posilovně a diety. Naprosto přirozený život a pobyt u moře. Není potřeba žádný lékařský dozor atp. Na hubnutí není třeba vůbec myslet, jde to samo sebou. Je to lacinější než hubnutí u nás a vůbec to není stresující a namáhavé. A stoprocentní výsledek!!! Plavat 3 x nebo 2 x denně a chodit co nejdále k moři a pokud možno s kopce a do kopce. Odpustit si chlastačky a dobře se vyspat.~g~
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Naprosto spolehlivá metoda hubnutí. Alfonsss 10.3.2016 7:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.