| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Nedoslýchavost

28.4.2016 18:42:18 Zdena Pohorská 3 dospělé děti.

Zázračná léčba?

14.12.2015 jsem dostala sluchadlo pro neslyšící. Doplácela jsem 22 000 kč, chtěla jsem něco, co mi pomůže dobře slyšet. Za měsíc,v lednu 2016, po návratu ze zahraničí, jsem byla na doladění sluchadla. Po dalších dvou měsících , kdy jsem slyšela ale nerozuměla mluvenému, jsem jela k foniatrovi, opět na doladění sluchadla. Protože během 4 měsíců jsem slyšela stále hůř, podíval se mi foniatr do ucha a pak mi ho vyčistil. 5x číštění a stejně výplach.Už při prvním čistění jsem slyšela ale nerozuměla,
po pátém jsem nepotřebovala sluchadlo. Pak ještě druhé ucho, to se čístilo pouze 3x. Po půl hodině jsem odcházela z ordinace jako slyšící, se sluchadlem v kapse.

V roce 2000 mi v autobuse vletěla do ucha moucha, kterou ušní lékařka nenašla.( od té doby mi začal problém se sluchem). Vždy jen konstatovala že jsem hluchá tak co chci. Chtěla jsem jen slyšet. Ale. Kdybych neměla sluchadlo, nedostala bych se k finiatrovi, ktertý mi z ucha vytáhl část mouchy v kuse, to mi ukazoval, zbytek asi rozpadlý + další usazeniny. Od našeho sluchaře, který nastoupil za zmiňovanou doktorku a na sluchadlo mě poslal bez řádného vyšetření, jsem přestoupila k záchranci mého sluchu.Jsem šťastná že zase slyším.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Zázračná léčba? Zdena Pohorská 3 dospělé děti. 28.4.2016 18:42

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.