| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v tuzemsku

23.6.2016 10:12:18 Dooly.

Tunel Blanka - dopravní značení

Je tu nekdo,kdo se vyzna v tunelu Blanka a mohl by mi vysvetlit dopravni znaceni tam? Konkretne jde o to, ze pred vyjezdem z Brusnickeho tunelu do Patockovy ulice je vpravo cerveny semafor a kus pred nim jsou na zemi zlute krize.
Je opravdu nutne tady (par metru pred vyjezdem z tunelu) zastavit, kdyz se semafor rozsviti cervene?
Situace: Auto A zacne prudce brzdit,ptz naskoci cervena (je tam rychlost 70) Auto B taky zabrzdi, Auto C taky .Auto D tento semafor ani nevidelo a jede dal..naboura predesla tri auta. Vinikem je urceno Auto D . Ale je to opravdu opravnene?
Ja byla v aute B,cili by mi to mohlo byt "jedno"
Ale z principu a pro priste bych chtela vedet -jake regule, je to skutecne takto mysleno, ze ve chvili kdy se na vyjezdu rozsviti cervena,nesmi auta vyjizdet z tunelu ven?
Pan z auta C rikal neco o tom,ze predtim bylo videt ze blikala cervena svetla. Nevim ale kde?ty postranni?

Prosim o objasneni od nekoho kdo tam jezdi
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Tunel Blanka - dopravní značení Dooly. 23.6.2016 10:12
*Re: tunel Blanka -dopravni znaceni? Alraune 23.6.2016 13:3
**Re: tunel Blanka -dopravni znaceni? Dooly. 23.6.2016 13:12
**Re: tunel Blanka -dopravni znaceni? Dooly. 23.6.2016 13:13
*Re: tunel Blanka -dopravni znaceni? Girili 23.6.2016 23:5
**Re: tunel Blanka -dopravni znaceni? Dooly. 24.6.2016 11:11
***Re: tunel Blanka -dopravni znaceni... pipka pipka 24.6.2016 12:29
****Re: tunel Blanka -dopravni znace... Dooly. 24.6.2016 12:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.