| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Auto

4.7.2016 19:50:12 Pollyenka

Nepovedená oprava vozidla

Mám prosbu, zd by mi někdo poradil...Máme 3.5 měsíce auto v servisu, kdy 3 měsíce je tam na reklamaci, že se oprava nepovedla. Vždy když jsme se dotazovali, kdy vozidlo bude opravené, tak nám bylo řečeno, že ještě zkouší to, že to,ale nic nespravili. Předevčírem jsme panu majiteli již sdělili, že si přejeme vrátit všechny peníze, které jsme jim doteď zaplatili a aby nám vozidlo převezli do autorizovaného servisu, že si raději připlatíme a vozidlo necháme spravit tam, když doteď nebyli schopni opravy. Po dvou dnech nám pan majitel napsal, že protože jsou svátky, není v Praze a vozidlo bude připravené příští týden. Přiznám se, že já tedy pěkně bublám, protože toho mám plné zuby, tři děti, nemoci a nákupy , pořád někomu říkám a již mě to fakt nebaví. Manžel chce prý v klidu, aby nám vrátili peníze a auto, že když už to trvalo takovou dobu, že ten týden nás nevytrhne. No, jeho ne, mě ano. Jsem tím, že nemám auto dost limitována. Je nějaká šance, na co se odvolat,na koho se obrátit? Manžel tvrdí, že ne.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Nepovedená oprava vozidla Pollyenka 4.7.2016 19:50
*Re: Nepovedená oprava vozidla Desty 4.7.2016 20:18
*Re: Nepovedená oprava vozidla Girili 4.7.2016 20:37
*Re: Nepovedená oprava vozidla MÍŠA&FÍK 4.7.2016 20:56
**Re: Nepovedená oprava vozidla Pollyenka 4.7.2016 21:9
***Re: Nepovedená oprava vozidla Girili 4.7.2016 21:36
*Re: Nepovedená oprava vozidla ...neviditelná... 4.7.2016 22:33
*Re: Nepovedená oprava vozidla Termix 5.7.2016 10:11
*Re: Nepovedená oprava vozidla zerat 5.7.2016 11:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.