| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Postele a jejich příslušenství

14.8.2016 21:42:05 Lefff

Kombinace vyšší matrace a roštu

Konečně se mi podařilo najít postel zhruba podle svých představ (nedávno jsem tu řešila) a shodnout se na ní s manželem. K posteli bylo potřeba vybrat rošty a matrace. Stálo mě to v součtu zhruba dvě hodiny povalování se po různých matracích na různých roštech, abych ve finále zjistila, že správnost své volby stejně zjistím až v ostrém provozu. Měla jsem původně vybraný polohovací rošt segmentový (přišlo mi super, jak se ty talířky naklánějí každý zvlášť a ještě lze u každého regulovat tuhost), ale při ležení na 27 cm vysoké matraci z viscoelastické pěny jsem u tohoto typu roštu necítila žádnou přidanou hodnotu (nepoznala jsem rozdíl oproti roštu lamelovému) a neměla tak najednou důvod dávat za rošt o 5 tisíc Kč/ks víc než stál ten, který si vybral manžel (potřebovali jsme do postele oba stejný rošt). Doufám, že jsem neudělala chybu a že mi vybraná kombinace dobře poslouží (rozhodně to budou nejlepší rošt a nejlepší matrace, které jsem kdy měla, takže zádům bude nejlíp, co kdy bylo). Ale stejně mi to v hlavě šrotuje.
Podle čeho jste kdo kombinovali vyšší matrace (25+ cm) a rošty? Díky za zkušenosti ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Kombinace vyšší matrace a roštu Lefff 14.8.2016 21:42
*Re: Kombinace vyšší matrace a roštu Fren 14.8.2016 23:8
**Re: Kombinace vyšší matrace a roštu Lefff 14.8.2016 23:24
***Re: Kombinace vyšší matrace a rošt... susu. 15.8.2016 9:9
***Re: Kombinace vyšší matrace a rošt... Fren 15.8.2016 11:19
*Re: Kombinace vyšší matrace a roštu tacka 15.8.2016 9:38
**Re: Kombinace vyšší matrace a roštu Mediana 15.8.2016 10:19
***Re: Kombinace vyšší matrace a rošt... susu. 15.8.2016 10:44
****Re: Kombinace vyšší matrace a ro... Fren 15.8.2016 11:21
*Re: Kombinace vyšší matrace a roštu zerat 15.8.2016 11:46
**Re: Kombinace vyšší matrace a roštu Lefff 15.8.2016 18:27
*Re: Kombinace vyšší matrace a roštu Maťa. 16.8.2016 8:54

Komerční sdělení

Nechcete udělat nový design Rodiny.cz?

Jirka

Již delší dobu si uvědomujeme, že po letech opět nadešel čas "občerstvit" grafickou podobu Rodiny.cz.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.