| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Reklamace a vracení zboží

31.8.2016 20:37:32 tomato

Prodej použitého mobilu a následné vrácení

Dobrý večer,
nevím kde se poradit,tak snad tu bude někdo.Před 14 dny jsem prodala přes inzerát mobilní telefon,telefon je ještě 2 měsíce v záruce.Kupující si přijela ke mě domů.Prohlédla,zaplatila.Den poté psala,že telefon je v pořádku,ale že baterie nevydrží,na což jsem ji odpověděla,že byl 1,5 roku používán a že i u nového telefonu není výdrž velká,cca 2 dny.Já nemohu posoudit kolik vydržel,jsem doma a jsme zvyklí,že jsou telefony věčně někde připojené~d~.Před chvílí se mi paní ozvala,kdy mi ho může přivézt...že baterie nevydrží,některé fotky se nenačtou a vypadává signál,o tom si tedy nejsem vůbec vědoma,s telefonem jsem problém neměla.A že podle právníka na to má půl roku nárok.No nejspíš jí řeknu,ať mi ho doveze....jenže co když jí upadl?nebo něco,já nevím.Jak si můžu být jistá,že mi ho vrátí bez poškození? Chce ho dovézt osobně.Já mám jen její e-mail.Ona má všechno,e-mail,telefon,adresu....Co s tím?
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Prodej použitého mobilu a následné vráce... tomato 31.8.2016 20:37
*Re: Prodej použitého mobilu a následné... Fren 31.8.2016 20:45
*Re: Prodej použitého mobilu a následné... Monika 31.8.2016 20:46
*Re: Prodej použitého mobilu a následné... wer 1.9.2016 7:25
**Re: Prodej použitého mobilu a násled... kreditka 1.9.2016 15:46
*Re: Prodej použitého mobilu a následné... jitucha 1.9.2016 11:53
*Re: Prodej použitého mobilu a následné... Vejce 1.9.2016 21:20
**Re: Prodej použitého mobilu a násled... Jyra 1.9.2016 21:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.