| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Kosmetika

20.9.2016 13:14:41 L+ 2m

Přírodní kosmetika - kamenná prodejna

Hezký den,
kde nakupujete přírodní kosmetiku kromě intenetu? Existuje nějaký obchod s širším výběrem šamponů, krémů i dekorativní kosmetiky, kde by se dalo ke zboží i přivonět. Nejlépe jižní, příp. i západní Čechy.
Jde mi o přírodní certifikovanou kosmetiku, ale přiznám se, že pokud na obalu není přímo značka - certifikát, tak složení neluštím, nemám na to kapacitu. Kdysi jsem nosila v peněžence tahák, které složky ne, ale někam se mi poděl.
Protože se mi párkrát podařilo koupit předražený výrobek tvářící se jako přírodní (což jsem zjistila až v klidu doma), tak radši jistotu toho certifikátu.
Líbí se mi tu Saloos, tam Nobilis Tilia, ale nechce se mi platit kvůli jednomu výrobku poštovné.
Máte někdo tip?

Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Přírodní kosmetika - kamenná prodejna L+ 2m 20.9.2016 13:14
*Re: Přírodní kosmetika - kamenná prode... L+ 2m 20.9.2016 13:18
*Re: Přírodní kosmetika - kamenná prode... agneth 20.9.2016 14:35
*Re: Přírodní kosmetika - kamenná prode... kambala pláááckááá 20.9.2016 14:41
*Re: Přírodní kosmetika - kamenná prode... magrata1 20.9.2016 21:26
*Re: Přírodní kosmetika - kamenná prode... Martina, 2 kluci 21.9.2016 10:19
**Re: Přírodní kosmetika - kamenná pro... jak 21.9.2016 10:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.