| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Domácí škola

7.10.2016 9:24:36 Cimbur

Výuková videa pro čtvrtou třídu

Tak máme dnes poslední den pětidenní domácí školy. Každý den jsme si udělaly čas na zhruba hodinové video na internetu, já při tom šlapu na rotopedu. ~f~ Inspirovala mě paní učitelka, která pro děti vytvořila stránky o ekologii zahrady a přidala tam nějaké odkazy.
Výborný je francouzský film "Boj o život na zahrádce!, který má dva díly. Pak nějaké dokumenty o sršních. Černobyl ožívá - návrat divočiny a Černobylský přírodopis byly také pěkné a padesátiminutové. A pak mě holka přemluvila na nám už známý hraný dokument Černobyl - nultá hodina. Pak jsme koukaly na nějaké krátké dokumenty o jedovatých houbách a rostlinách.
Ale toužím o něčem, co koresponduje s právě probíranou látkou v přírodovědě a vlastivědě. Tedy pravěk, dobu kamennou, bronzovou, železnou, Kelty, první Slovany, něco o ekosystémech, houbách, úvod do učiva o rostlinách... Nemáte tipy na hezké a i celkem dlouhé dokumenty, ať nemusím z toho kola furt sesedat. ~:-D ~x~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Výuková videa pro čtvrtou třídu Cimbur 7.10.2016 9:24
*Re: Výuková videa pro čtvrtou třídu Cimbur 7.10.2016 11:3
*Re: Výuková videa pro čtvrtou třídu Slonisko 7.10.2016 11:4
**Re: Výuková videa pro čtvrtou třídu Cimbur 7.10.2016 11:58
***Re: Výuková videa pro čtvrtou tříd... Slonisko 7.10.2016 16:27
***Re: Výuková videa pro čtvrtou tříd... 7kráska 7.10.2016 20:22
****Re: Výuková videa pro čtvrtou tř... 7kráska 13.10.2016 20:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.