| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Žlučníkové problémy

22.10.2016 22:09:14 Alca

Re: Máte klid po operaci žlučníku?

Ahoj,
jsem po oepraci žlučníku zhruba stejně dlouho jako ty. Nejdřív to bylo rok víceméně v pohodě, kromě toho, že jsem teda nemohla znovu jíst moc tučný ani česnek, ale to je spíše tím, že si odvykl žaludek a nijak mě to nepřekáží. Ale cca od února letošního roku jsem měla cca 3x příhodu, která fakt jako by byla jako žlučníková kolika či náběh na ní, akorát ta bolest nebyla vyloženě vpravo, ale spíše uprostřed jakoby u žaludku. Ale vystřelovalo to do zad, byly to křečovité stavy a blbě se mi dýchalo. Poprvé to nastoupilo cca půl hodiny po tom, co jsem si vzala housku se šunkou a antibiotika (byla jsem nemocná) - klasicky se to přihodilo o půlnoci o víkendu, takže na pohotovost, tak prohlásili, že je to podrážděný žaludek z antibiotik, píchli injekci a hotovo. Podruhé se to stalo asi o měsíc později, to bylo nad ránem, asi 8 hodin po posledním jídle (což je dost netypické), jakmile to nabíhalo tak jsem si vzala algifen, pak jsem šla k obvoďákovi, poslal mě na chirurgii, tam udělali všechny možný krevní testy, sono, nic nenašli a resume bylo, že je to asi ještě po antibioticích podrážděné. No a pak mi to dalo skoro půl roku pokoj, většinou když mě začínalo něco jako náběh nad ránem tak stačilo se najíst, tak jsem to přičítala hladu. No a teď před týdnem to přišlo znovu, po víc jak 9 hodinách od posledního jídla - náběh vypadal jak hlad, tak jsem si vzala pár soust a v tu chvíli se to rozjelo (křeče kolem žaludku, vystřelování do zad, jediné pomáhalo se hýbat), ale algifen to spolehlivě zastavil. Fakt netuším, co to je, děsí mě to, začínám se dostávat do stejného stresu jako před oeprací a navíc jsem čerstvě v cizině zatím bez doktora zde a bez pojištění v ČR :(. Takže Tvé lehké zděšení chápu a jsem zvědavá, co se tu dočtu za zkšuenosti.

P.S. ještě se mi v průběhu od operace sem tam stává, že mě kolem bývalého žlučníku jakoby lehce dloube, ale to je spíše otravné, než vyloženě bolestivé....
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Máte klid po operaci žlučníku? katyn 22.10.2016 13:27
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? Citronove koliesko 22.10.2016 14:5
**Re: Máte klid po operaci žlučníku? Dooly. 22.10.2016 15:22
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? Litevská...krychle 22.10.2016 14:13
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? 1kulička 22.10.2016 14:25
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? Dooly. 22.10.2016 15:20
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? vertigo 22.10.2016 18:13
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? ...neviditelná... 22.10.2016 18:22
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? Raduza 22.10.2016 18:35
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? Alca 22.10.2016 22:9
**Re: Máte klid po operaci žlučníku? Alca 22.10.2016 22:11
*Re: Máte klid po operaci žlučníku? Pam-pela 23.10.2016 17:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.