| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zařizujeme byt a dům

8.11.2016 13:48:46 Horama

Obchody s nábytkem - Praha

Potřebujeme pokročit se zařízením obýváku a aktuálně nás zajímají knihovny a tzv. televizní stěny. Ačkoli nevylučuju, že nakonec skončíme u truhláře a necháme si něco vyrobit, potřebujeme s manželem načerpat prvotní inspiraci a ověřit, jestli se mezi sektorově vyráběným nábytkem přeci jen nenachází něco dostatečně dobře zpracovaného, co by se nám líbilo. Výsledkem je plánovaný výjezd do Prahy, kde bychom rádi obešli obchody s nábytkem.

Prosím, dejte tipy na velké i menší obchody (a showroomy výrobců), kde podle vás stojí za to "očumovat". Přestože netrvám na tom, že koupím nejdražší kus nábytku v okolí, zároveň nijak zvlášť netoužím zaplatit málo za věci špatně provedené nebo nedomyšlené. Takže: Kam byste se šli v Praze (případně Kolín, Nymburk, Poděbrady, Mladá Boleslav) podívat, kdyby jste se rozhodli, že cena vás až tak netrápí, ale nápad a provedení je zásadní?

Děkuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Téma: Obchody s nábytkem - Praha Horama 8.11.2016 13:48
*Re: Obchody s nábytkem - Praha ehm 8.11.2016 21:49

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.