| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Finanční tíseň

15.12.2016 19:59:59 00

Jak probíhá oddlužení v praxi?

Ex volal, že si bude žádat o soudní oddlužení. Letmo jsem mrkla na net, co to obnáší.

Nevím kolik dluží, jestli se mu to fakt vyplatí (čekají s next dítě), snad ho advokát na všechno připraví.

Ale chce po mně kopii rodného listu našeho syna. Protože účetní v práci mu sráží alimenty soudně exekučně - nemá tedy na nich žádný dluh, jen prostě neplatil včas.

Nebylo by lepší dát tomu správci dluhu spíš rozsudek s určením alimentů, kde jsou iniciály nás všech a rovnou i to, že alíky platí, exekučně?

Kdo mi pak alimenty bude posílat? Stále účetní nebo ten správce?

Je pravda, že v době oddlužení mu na účet nesmí přijít ani koruna jiného příjmu, jinak mu to taky seberou? Trvalé bydliště má stále u babičky, přijde k ní někdo?
Díky
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Jak probíhá oddlužení v praxi? 00 15.12.2016 19:59
*Re: Jak probíhá oddlužení v praxi? SendyWendy 15.12.2016 20:12
**Re: Jak probíhá oddlužení v praxi? Cimbur 15.12.2016 20:22
**Re: Jak probíhá oddlužení v praxi? 00 15.12.2016 20:35
***Re: Jak probíhá oddlužení v praxi? SendyWendy 16.12.2016 4:58
*Re: Jak probíhá oddlužení v praxi? ...neviditelná... 16.12.2016 7:35
**Re: Jak probíhá oddlužení v praxi? 00 16.12.2016 17:17

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.