| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Květiny a zahrada

28.3.2017 14:57:55 Vítr z hor

Mobilní fóliovník

Jaro všude kolem - a tady žádné pořádné téma!

Zase mám cukání, protože rajčatová sezóna se blíží a moje strategie pěstování je stále mizerná. Pěstuji na místě, které je chráněno před jarními mrazíky (když celá ves sází znovu rajčata, bo jim zmrzla, tak já ne). Jenže není moc osluněné. Jo, já vím. Ale mně se nechce ničit okrasnou část zahrady. A rajčata chci. Okurky atp. též.

Takže teoreticky skleník. Už jsem i našla přijatelnou variantu, leč okolí mě zrazuje, že skleník je pro důchodce, že to nedám a budu zbytečně naštvaná (větrání, zalévání atd.)

Teď jsem našla tohle:
http://www.lebis.cz/mobilni-foliovnik

Trochu mi to připomíná zemědělskou výrobu na Marsu a mám cukání si to pořídit. Už jste to někdo testoval?

A co pěstování rajčat vzhůru nohama? Kdysi tu proběhlo nějaké téma k věci - jaké jsou zkušenosti a vzpomínky po uzavřené sezóně?
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Mobilní fóliovník Vítr z hor 28.3.2017 14:57
*Re: Strategie pěstování rajčat, okurek... ...neviditelná... 28.3.2017 15:7
*Re: Strategie pěstování rajčat, okurek... Mapat 28.3.2017 15:17
*Re: Strategie pěstování rajčat, okurek... Senedra 28.3.2017 15:21
*Re: Strategie pěstování rajčat, okurek... Senedra 28.3.2017 15:21
*Re: Strategie pěstování rajčat, okurek... Sopka 28.3.2017 15:52
*Re: Strategie pěstování rajčat, okurek... withep 28.3.2017 21:3
**Re: Strategie pěstování rajčat, okur... Vítr z hor 29.3.2017 10:5
*Re: Mobilní fóliovník zerat 30.3.2017 12:10

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.