| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Auto

31.3.2017 19:39:03 Janet+sluníčko:-)

Re: Opel Adop Car servis Ostrava

Díky.
Právě že mám takový zapeklitý problém s mojí Corsičkou. A už si fakt nevíme rady.
V servise na diagnostice to hlásí jen že dochází k vynechávání válce (různé válce). A automechanik už si neví rady.
Tak jsem volala do AdopCaru.
Jestli oni tam mají nějakou lepší diagnostiku. Že bych se objednala (u neautorizovaného servisu diagnostika 300 Kč, u Adopcaru 800 Kč). Ale už bych i byla ochotná těch osm stovek dát. Jen aby se přišlo na to, proč to zdechá (jen za studeného motoru). Ale oni mi řekli v telefonu, že to je jen základní cena. Že tam musím auto dva dny nechat. A že pak se na to podívá automechanik. A pak elektrikář. Takže cena poleze dost nahoru. Tak se docela bojím toho, kolik si na to nakonec naúčtujou...
Chtělo by to někoho, kdo tam pracuje...je to stará Corsa.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Opel Adop Car servis - Ostrava Janet+sluníčko:-) 30.3.2017 21:34
*Re: Opel Adop Car servis Ostrava ...neviditelná... 30.3.2017 21:53
**Re: Opel Adop Car servis Ostrava Janet+sluníčko:-) 31.3.2017 19:39

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.