| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zaměstnání

10.5.2017 6:54:03 catle

DPP nebo poloviční úvazek na HPP

Jsem nyní ve zkušebce v call centru(aktivní hovory-nabdka tel.paušálů)zaměstnána na celý úvazek se zákl.minim.mzdou+ provize za uzavř.obchody.

Je to ale pakárna,navíc spousta obchodů popadá,takže ani ty provize nejsou nic moc,nyní po nástupu ještě vůbec nejsou,takže fakt jen minim..mzda a vůbec, člověk je jak křeček v kole,celý den v práci a na domácí aktivity mi již jaksi nezbývá moc energie.

Takže uvažuji nad poloviční prac.dobou a ted nevím - vzhledem k výši bud. důchodu(asi tak za 15 let) a k platbám za soc. a zdrav.,jestli zvolit DPP nebo poloviční hpp,obojí v základu za 5500,-.Když budu na hpp - kolik budu muset doplácet na soc,zdravpoj?

Předpokládám,když budu pracovat na dpp za 5500/měs,tak že tam si budu muset cca ty cca 4 tis.za pojištění hradit rovnou celé,a to není moc dobrý poměr,to už se skoro nevyplatí pracovat,když mi má zbýt jen 1000,- Kč po odvodech,ne?Obchody nějaké snad pravda budou,ale fakt to není žádné terno,spoustu původně domluvených klientů nakonec pův.operátor překecá a dá jim dobrou cenu jen proto,aby o ně nepřišel a já tak přicházím o domluvené obchody.

Tak prosím poraďte.

Navíc,když pracuji na hpp na celý úvazek,tak vlastně není ani možnost hledat si lepší práci a jezdit na pohovory,když furt musíte být v call centru.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: DPP nebo poloviční úvazek na HPP catle 10.5.2017 6:54
*Re: DPP nebo poloviční úvazek na HPP withep 10.5.2017 7:50
**Re: DPP nebo poloviční úvazek na HPP catle 10.5.2017 8:4
***Re: DPP nebo poloviční úvazek na H... withep 10.5.2017 8:16
*Re: DPP nebo poloviční úvazek na HPP ...neviditelná... 10.5.2017 9:17
**Re: DPP nebo poloviční úvazek na HPP Ivka3 10.5.2017 9:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.