| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

1.6.2017 13:00:25 Modřinka

Jak přežít návrat do práce po jedenácti letech na mateřské

Mám čtyři děti, jedenáct let jsem byla na mateřské. První roky jsem ještě chodila do zaměstnání, potom jsem začala při rodičáku podnikat, jsem trochu společensky činná. Nicméně své původní zaměstnání mám moc ráda a časově je pro matku velké rodiny z dlouhodobého hlediska výhodné. Za rok jsem se tam měla vracet. Jenže se to zamotalo tak, že pokud to místo chci, musím nastoupit o rok dřív. Podobné tady neseženu. Dvouleťáka je ochotná opatřit babička, ale i tak mi to rve srdce. K tomu jedna první třída, vyjmenovaná slova a prima gymnázia :-). Krom toho očekávám kolabs domácnosti, kterou už teď zvládám jen s chlupem. Podnikání mohu ukončit nejdřív na konci roku. Máte někdo zkušenost jak tohle přežít? Budu mít mezi příchodem z práce a večeří cca čtyři hodiny, kdy mám zvládnout "všechno". Manžel o moc víc než dělá už dělat nemůže. Mám chuť se na to vykašlat, ale za rok mě to bude mrzet. Jak mám tohle zorganizovat?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Jak přežít návrat do práce po jedenácti ... Modřinka 1.6.2017 13:0
*Re: Jak přežít návrat do práce po jede... iiiiiiiiii 1.6.2017 13:10
*Re: Jak přežít návrat do práce po jede... Carollyn 1.6.2017 13:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.